„Taníts meg engem a te akaratodat teljesítenem, mert te vagy Istenem!"
Borsod-Gömöri Református Egyházmegye

A Borsod-Gömöri Református Egyházmegye egyházközségei

Egyházközség Cím Lelkipásztor(ok)
AGGTELEK   3759 Aggtelek, Gömöri u. 31.

Mező Arnold (hl) – szolgálati hely: Jósvafő

ALACSKA   3779 Alacska, Dózsa György u. 1. Bakos Réka
ALSÓSZUHA Szuhafő, Zádorfalva 3727 Alsószuha, Dózsa György u. 4. Kiss István (nyl), Csősz Áron (sl)
ALSÓZSOLCA Felsőzsolca 3571 Alsózsolca, Kossuth u. 160. Alexa Gábor
ARNÓT   3713 Arnót, Vörösmarty u. 13. Rácsok András
BÁNHORVÁTI Bánfalva 3642 Bánhorváti, Szabadság u. 91. Demeter Zoltánné
BŐCS   3574 Bőcs, Hősök tere 16. Szőnyi Tamás, Szőnyi Tamásné
DÉDES Bántapolcsány 3643 Dédestapolcsány, Ady Endre u. 33. Szűcs Endre, Tózsa-Bánfalvi Gábor (bl)
EMŐD   3432 Emőd, Kálvin tér 1. Szőnyi Tamás (hl) – szolgálati hely: Bőcs, Gergelyfi György (sl)
FELSŐNYÁRÁD Dövény, Jákfalva, Kurityán 3721 Felsőnyárád, Petőfi u. 2. Magi Sándor
GESZTELY   3715 Gesztely, Petőfi u. 49. Molnár Ferenc
HARSÁNY Emőd 3555 Harsány, Arany J. u. 4. Adamcsik Dávidné Mártha Anita
HERNÁDKAK   3563 Hernádkak, Rákóczi u. 43. Mike Martin
HERNÁDNÉMETI   3564 Hernádnémeti, Széchenyi u. 4. Földesiné Kántor Mária
HÉT Bánréve 3655 Hét, Kossuth u. 69.

Szoboszlai Miklós (hl)

IGRICI Hejőpapi, Hejőszalonta 3459 Igrici, Tompa M. u. 4. Szűcs Hajnalka (hl)
KAZINCBARCIKA – ALSÓ Sajóivánka 3700 Kazincbarcika, Dózsa György u. 37. Bundzik Attila, Bundzik Attiláné
KAZINCBARCIKA – FELSŐ Berente 3700 Kazincbarcika, Budai N. Antal u. 41. Kolumbán Gábor, Rózsa Dávid (bl)
KELEMÉR Gömörszőlős 3728 Kelemér, Tompa u. 61. Szoboszlai Beáta (hl)
KESZNYÉTEN   3579 Kesznyéten, Béke tér 15. Nagy István Károly (hl)
KISGYŐR   3556 Kisgyőr, Dózsa György u. 28. Domahidi Ernő
KISTOKAJ   3553 Kistokaj, Hunyadi u. 1. Boda Attila Szabolcs
MEZŐCSÁT   3450 Mezőcsát, Hősök tere 8. Gazda István
MISKOLC – ALSÓVÁROS Nagybarca 3527 Miskolc, Soltész N. K. u. 1. II/7 Orosz István
MISKOLC – AVAS   3530 Miskolc, Papszer u. 14. Hangó István, Hangóné Birtha Melinda
MISKOLC – AVAS-DÉL   3529 Miskolc, Európa liget 1. Dandé András, Dandéné Pál Tünde (bl)
MISKOLC – BELVÁROS   3525 Miskolc, Kossuth u. 17. Meleg Attila, Béres-Csögör Orsolya (bl), Bodáné Falucskai Ilona (bl)
MISKOLC – CSABAI KAPU   3529 Miskolc, Sibrik Miklós u. 9. Gecse Attila
MISKOLC – DIÓSGYŐR   3534 Miskolc, Táncsics tér 1. Péter András, Péterné Szűcs Katalin
MISKOLC – DIÓSGYŐR-VASGYÁR   3531 Miskolc, Vasgyári u. 23. Antal Mariann
MISKOLC – FELSŐVÁROS   3532 Miskolc, Balázs Győző tér 1. Balajthy József, Kulikné Farkas Tímea Erika
MISKOLC – GÖRÖMBÖLY Miskolc-Tapolca 3516 Miskolc, Lavotta u. 15. Kereszturi Csaba
MISKOLC – HEJŐCSABA   3508 Miskolc, Templom u. 18. Jobbágy Bertalan
MISKOLC – MARTINTELEP   3528 Miskolc, Tóth Pál u. 9. Börzsönyi Kornél
MISKOLC – PERECES   3518 Miskolc, Bollóalja u. 74. Dr. Gyöngyi Istvánné (hl)
MISKOLC – SZIRMA Bükkaranyos 3521 Miskolc, Erkel Ferenc u. 66. Szombathy Dénes
MISKOLC – TETEMVÁR   3525 Miskolc, Palóczy L. u. 21. Almási Ferenc, Almásiné Tar Gabriella (bl), Kocsis Sándor (bl)
NEKÉZSENY   3646 Nekézseny, Széchenyi u. 2. Ottenberger Balázs
NEMESBIKK Hejőbába 3592 Nemesbikk, Alkotmány tér 18. Victorné Kardos Erika
NYÉKLÁDHÁZA – LÁDHÁZA Mályi 3433 Nyékládháza, Munkácsy u. 7. Mátyás Sándor
NYÉKLÁDHÁZA – MEZŐNYÉK   3433 Nyékládháza, Munkácsy u. 7. Mátyásné Kiss Katalin
ÓNOD Sajólád 3551 Ónod, Vár u. 2. Victor Anna
ÓZD – SAJÓVÁRKONY   3600 Ózd – Sajóvárkony, Tábla u. 8. Bartha Beáta (hl)
ÓZD I. Járdánháza, Susa 3600 Ózd, Szabó Lőrinc u. 2. Csikainé Mihalik Éva (hl)
PARASZNYA   3777 Parasznya, Rákóczi u. 66. Rácz Ilona
PUTNOK Serényfalva 3630 Putnok, Andrássy D. u. 5. Dérer Zsolt Attila
RADOSTYÁN Kondó 3775 Kondó, Szabadság u. 77. Várady Zsolt, Várady Gábor (bl)
RAGÁLY Imola, Trizs 3724 Ragály, Rákóczi u. 12. Szegedi Csaba (hl)
SAJÓBÁBONY   3792 Sajóbábony, Kossuth u. 53. Bányiné Varga Erzsébet
SAJÓECSEG Sajószentpéter-Nagytemplom 3793 Sajóecseg, Széchenyi u. 4. Harkai Erzsébet
SAJÓHÍDVÉG Berzék 3576 Sajóhídvég, Rákóczi u. 16. Bobkó Gyula
SAJÓKAZA Varbó 3720 Sajókaza, Papszer u. 1. Bakos István (hl)
SAJÓKÁPOLNA   3773 Sajókápolna, Egressy u. 50. Király Gábor
SAJÓKERESZTÚR Szirmabesenyő 3791 Sajókeresztúr, Rákóczi u. 105. Tóth Dénes
SAJÓLÁSZLÓFALVA   3773 Sajólászlófalva, Hunyadi u. 12. Világi Emília
SAJÓSZENTPÉTER – BÁNYA   3770 Sajószentpéter, Móricz Zs. u. 1. Major Zsolt
SAJÓSZENTPÉTER – NAGYTEMPLOM   3770 Sajószentpéter, Kálvin tér 13. Marozsák Dániel (hl)
SAJÓVÁMOS   3712 Sajóvámos, Dózsa György u. 1. Kiss Péter (hl)
SAJÓVELEZD Dubicsány 3656 Sajóvelezd, Deák Ferenc u. 3. Pásztor Dániel, Nagy-Kovács Ilona (bl)
TARDONA Mályinka 3644 Tardona, Jókai u. 2. Mérten Nikoletta
TISZADOROGMA   3466 Tiszadorogma, Arany J. u. 2. Kóta Sándor
TISZAKESZI Ároktő 3458 Tiszakeszi, Szabadság u. 2. Milákné Gecse Mariann
TISZAPALKONYA Oszlár 3587 Tiszapalkonya, Kossuth u. 3. Feketéné Szóráth Edina Klára
TISZATARJÁN Gelej 3589 Tiszatarján, Eötvös krt. 5. Márkus László
TISZAÚJVÁROS – TISZASZEDERKÉNY   3580 Tiszaújváros, Petőfi u. 2. Varga István dr., Varga Istvánné dr., Uzsoki Aranka (bl), Fukász László (bl)
VADNA   3636 Vadna, Rákóczi u. 16. Vadnai Zoltán Gézáné
ZUBOGY Felsőkelecsény 3723 Zubogy, Szabadság u. 60. Demeterné Soltész Gabriella

hl – helyettes lelkipásztor
bl – beosztott lelkipásztor
nyl – nyugdíjas lelkipásztor
sl – segédlelkész