A Borsod-Gömöri Református Egyházmegye egyházközségei



Egyházközség Cím Lelkipásztor(ok)
AGGTELEK
3759 Aggtelek, Gömöri u. 31.

Aggtelek - Mező Arnold (hl) - szolgálati hely: Jósvafő

ALSÓSZUHA Szuhafő, Zádorfalva 3727 Alsószuha, Dózsa György u. 4. Kiss István (nyl)
ALSÓZSOLCA Felsőzsolca 3571 Alsózsolca, Kossuth u. 160. Alexa Gábor
ARNÓT
3713 Arnót, Vörösmarty u. 13. Rácsok András (hl)
BÁNHORVÁTI Bánfalva 3642 Bánhorváti, Szabadság u. 91. Demeter Zoltánné
BŐCS
3574 Bőcs, Hősök tere 16. Szőnyi Tamás, Szőnyi Tamásné
DÉDES Bántapolcsány 3643 Dédestapolcsány, Ady Endre u. 33. Szűcs Endre
EMŐD
3432 Emőd, Kálvin tér 1. Kósa Enikő
FELSŐNYÁRÁD Dövény, Jákfalva, Kurityán 3721 Felsőnyárád, Petőfi u. 2. Magi Sándor
GESZTELY
3715 Gesztely, Petőfi u. 49. Molnár Ferenc
HARSÁNY
3555 Harsány, Arany J. u. 4. Adamcsik Dávidné Mártha Anita
HERNÁDKAK
3563 Hernádkak, Rákóczi u. 43. Mike Martin
HERNÁDNÉMETI
3564 Hernádnémeti, Széchenyi u. 4. Földesiné Kántor Mária
HÉT Bánréve
3655 Hét, Kossuth u. 69.

Szoboszlai Miklós (hl), Szoboszlai Beáta (bl)

IGRICI Hejőpapi, Hejőszalonta
3459 Igrici, Tompa M. u. 4. Pethő Dénes
KAZINCBARCIKA - ALSÓ Sajóivánka
3700 Kazincbarcika, Dózsa György u. 37. Bundzik Attila, Bundzik Attiláné
KAZINCBARCIKA - FELSŐ Berente
3700 Kazincbarcika, Budai N. Antal u. 41. Kolumbán Gábor
KELEMÉR Gömörszőlős
3728 Kelemér, Tompa u. 61.
Szoboszlai Beáta (hl)
KESZNYÉTEN
3579 Kesznyéten, Béke tér 15. Varga István dr. (hl) - szolgálati hely: Tiszaújváros, Nagy István Károly (bl)
KISGYŐR
3556 Kisgyőr, Dózsa György u. 28. Domahidi Ernő
KISTOKAJ
3553 Kistokaj, Hunyadi u. 1. Boda Attila Szabolcs
MÁLYINKA
3645 Mályinka, Petőfi u. 15. Korom Attila Ádám
MEZŐCSÁT
3450 Mezőcsát, Hősök tere 8. Gazda István
MISKOLC - ALSÓVÁROS
3527 Miskolc, Soltész N. K. u. 1. II/7 Orosz István (hl)
MISKOLC - AVAS
3530 Miskolc, Papszer u. 14. Hangó István, Hangóné Birtha Melinda
MISKOLC - AVAS-DÉL MISSZIÓ
3516 Miskolc, Bacsinszki u. 35.
Dandé András
MISKOLC - BELVÁROS
3525 Miskolc, Kossuth u. 17. Szabó Sándor, Csőgör Orsolya (bl)
MISKOLC - CSABAI KAPU
3529 Miskolc, Sibrik Miklós u. 9. Gecse Attila
MISKOLC - DIÓSGYŐR
3534 Miskolc, Táncsics tér 1. Péter András, Péterné Szűcs Katalin
MISKOLC - DIÓSGYŐR-VASGYÁR
3531 Miskolc, Vasgyári u. 23. Antal Mariann
MISKOLC - FELSŐVÁROS
3532 Miskolc, Balázs Győző tér 1.
Balajthy József, Kulikné Farkas Tímea Erika (bl)
MISKOLC - GÖRÖMBÖLY
3516 Miskolc, Lavotta u. 15. Csőri Bertalan (nyl), Kereszturi Csaba (sl)
MISKOLC - HEJŐCSABA Miskolc-Tapolca
3508 Miskolc, Templom u. 18. Jobbágy Bertalan, Enyedi Beáta (sl) - Miskolc-Tapolca
MISKOLC - MARTINTELEP
3528 Miskolc, Tóth Pál u. 9. Börzsönyi Kornél
MISKOLC - PERECES
3518 Miskolc, Bollóalja u. 74. Fejes Lilla (hl)
MISKOLC - SZIRMA Bükkaranyos 3521 Miskolc, Erkel Ferenc u. 66. Szombathy Dénes
MISKOLC - TETEMVÁR
3525 Miskolc, Palóczy L. u. 21. Almási Ferenc, Almásiné Tar Gabriella (bl), Kiss Gyula (bl), Bodáné Falucskai Ilona (bl)
NAGYBARCA
3641 Nagybarca, Kossuth u. 57. Vadnai Zoltán
NEKÉZSENY
3646 Nekézseny, Széchenyi u. 2. Ottenberger Balázs
NEMESBIKK Hejőbába
3592 Nemesbikk, Alkotmány tér 18. Victorné Kardos Erika
NYÉKLÁDHÁZA - LÁDHÁZA Mályi 3433 Nyékládháza, Munkácsy u. 7. Mátyás Sándor
NYÉKLÁDHÁZA - MEZŐNYÉK
3433 Nyékládháza, Munkácsy u. 7. Mátyásné Kiss Katalin
ÓNOD Sajólád 3551 Ónod, Vár u. 2. Victor Anna
ÓZD - SAJÓVÁRKONY
3600 Ózd - Sajóvárkony, Tábla u. 8. Szilágyiné Bartha Beáta (hl)
ÓZD I. Járdánháza, Susa 3600 Ózd, Szabó Lőrinc u. 2. Lezákné Hajdu Enikő, Csikainé Mihalik Éva (bl)
PARASZNYA
3777 Parasznya, Rákóczi u. 66. Rácz Ilona
PUTNOK Serényfalva 3630 Putnok, Andrássy D. u. 5. Dérer Zsolt Attila
RADOSTYÁN Kondó
3775 Kondó, Szabadság u. 77. Várady Zsolt, Várady Gábor (bl)
RAGÁLY Imola, Trizs
3724 Ragály, Rákóczi u. 14.
Szűcs Hajnalka (hl)
SAJÓBÁBONY
3792 Sajóbábony, Kossuth u. 53. Bányiné Varga Erzsébet
SAJÓECSEG
3793 Sajóecseg, Széchenyi u. 4. Harkai Erzsébet
SAJÓHÍDVÉG Berzék 3576 Sajóhídvég, Rákóczi u. 16. Bobkó Gyula
SAJÓKÁPOLNA
3773 Sajókápolna, Egressy u. 50. Király Gábor
SAJÓKAZA
3720 Sajókaza, Papszer u. 1. Virágh Sándor (hl)
SAJÓKERESZTÚR Szirmabesenyő 3791 Sajókeresztúr, Rákóczi u. 105. Tóth Dénes
SAJÓLÁSZLÓFALVA
3773 Sajólászlófalva, Hunyadi u. 12. Világi Emília
SAJÓSZENTPÉTER - BÁNYA Alacska
3770 Sajószentpéter, Móricz Zs. u. 1. Major Zsolt
SAJÓSZENTPÉTER - NAGYTEMPLOM
3770 Sajószentpéter, Kálvin tér 13. Borbély János
SAJÓVÁMOS
3712 Sajóvámos, Dózsa György u. 1. Szabó Zoltán Sándor
SAJÓVELEZD Dubicsány 3656 Sajóvelezd, Deák Ferenc u. 3. Pásztor Dániel, Kovács Ilona (bl)
TARDONA
3644 Tardona, Jókai u. 2. Mérten Nikoletta
TISZADOROGMA Ároktő 3466 Tiszadorogma, Arany J. u. 2. Kóta Sándor
TISZAKESZI
3458 Tiszakeszi, Szabadság u. 2. Fehérvári Dávid
TISZAPALKONYA Oszlár 3587 Tiszapalkonya, Kossuth u. 3. Feketéné Szóráth Edina Klára
TISZATARJÁN Gelej
3589 Tiszatarján, Eötvös krt. 5. Márkus László
TISZAÚJVÁROS - TISZASZEDERKÉNY
3580 Tiszaújváros, Petőfi u. 2. Varga István dr., Varga Istvánné dr., Uzsoki Aranka (bl)
VADNA
3636 Vadna, Rákóczi u. 27. Vadnai Zoltán Gézáné
VARBÓ
3778 Varbó, Dózsa György u. 1. Kiss Péter
ZUBOGY Felsőkelecsény 3723 Zubogy, Szabadság u. 60. Demeterné Soltész Gabriella

 

 

hl - helyettes lelkipásztor
bl - beosztott lelkipásztor
nyl - nyugdíjas lelkipásztor
sl - segédlelkész

 

 

 
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • tumblr
  • Twitter

Add a Startlaphoz

Hálaadó Nap 2017. jún. 11.
Közgyűlés 2017. máj. 20.
Info
PageRank ikon ingyen

A honlap a legjobb felhasználói élmény nyújtása érdekében sütiket használ. Az oldal böngészésének folytatásával hozzájárul ahhoz, hogy ezeket a sütiket böngészőjében tároljuk. Tudjon meg többet az oldalon használt sütikről.

...

EU Cookie Directive Module Information