„Taníts meg engem a te akaratodat teljesítenem, mert te vagy Istenem!"
Borsod-Gömöri Ifjúsági Nap

Borsod-Gömöri Ifjúsági Nap

Az egyházmegye öt gyülekezete (Alsózsolca, Bőcs, Hét, Kazincbarcika-Felső, Nemesbikk) szervezésében Ifjúsági Napot tartott 2025. szeptember 20-án a Tompa Mihály Református Általános Iskolában.

Cikkek, tudósítások:

tirek.hu: A közösségben megélt hit és az összetartozás öröme

reflap.hu: Megújul ifjúságod, mint a sasé!

Az alkalom a Magyarországi Református Egyház az „Ifjúság Szolgálatának Éve 2025.” kapcsán ifjúsággal kapcsolatos programok támogatására kiírt pályázaton elnyert támogatásból valósult meg az „Egyházmegyei szintű ifjúsági programok” kategóriában.